Новини
Новини Київської області
Анонси
Вишгород
Київщина-суспільство

На Вишгородщині месенджери допоможуть боротись із наркотиками


Вишгородський відділ поліції обіцяє невідкладно реагувати на кожне повідомлення громадян, надіслане у будь-який з месенджерів, які відкриються 4 жовтня

Практично щодня поліцейські Вишгородщини знаходять і фіксують факти, пов’язані з наркотиками. Але, вочевидь,  згубний спрут так глибоко в’ївся у життя району, що зусиллями лише поліції складно його викоренити. Та й особовий склад правоохоронців не такий великий. Натомість поліції «дістається». Так, що навіть  начальника Вишгородського відділу поліції Романа Бежука звинуватили в «кришуванні» наркодилерів, про що повідомляв «Погляд». А вже кожен оприлюднений у соцмережах факт боротьби з наркотиками викликає критику.

Так, після повідомлення поліцейських про те, що затримали чоловіка з амфетаміном у Димері (про це писав «Погляд») на Фейсбук-сторінці Вишгородського відділу поліції з’явився коментар: «Відпрацьовуйте заходи щодо встановлення молодих осіб, які вживають наркотичні засоби у м. Вишгороді. Тільки завдяки зусиллям поліції можливо зменшити кількість наркоманів. Родини будуть Вам вдячні за спасіння дітей, чоловіків, братів».

То ж Вишгородським відділом поліції для посилення ефективності боротьби з наркотиками з 4 жовтня буде створено спеціальні месенджери  “Viber”, “WhatsApp”, “Telegram” за мобільним номером  093-118-07-15. Відтепер кожен, хто побачить чи людину «під кайфом», чи як «закладають» наркотики, чи стане свідком іншої підозрілої ситуації, може написати сюди повідомлення, і Вишгородські поліцейські обіцяють відреагувати якнайшвидше. Як пояснила прес-офіцер Вишгородського відділу поліції Тетяна Будушевська, у районному центрі поліція на такий виклик виїде буквально протягом декільох хвилин.

А на який ефект від запровадження месенджерів очікують правоохоронці, чи будуть люди активно повідомляти про правопорушення, пов’язані з наркотиками? Про це журналіст «Погляду» запитала начальника Вишгородського відділу поліції Романа Бежука. «Ми розуміємо, що велика кількість людей боїться телефонувати на гарячу лінію «102», оскільки не бажають розголошення своїх анкетних даних. У цьому ж випадку повідомлення бачитимуть лише певні працівники Вишгородського відділу поліції і оперативно реагуватимуть на правопорушення. Кожне з повідомлень буде конфіденційним, ніхто не дізнається навіть імені відправника. Ми хочемо зробити наше місто безпечним, тому просимо жителів Вишгорода, якщо ви маєте мають інформацію щодо наркотичних речовин чи стали свідками ситуації, пов’язаної з ними, долучитися до інформування», зазначив Роман Бежук.