#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Київ

На Синьому озері у Києві з-під льоду врятували 40 черепах

09.12.2020 Бобрик Юлія 0

Для цього команді порятунку тварин довелося кілька годин попрацювати пилкою.

Фото ілюстративне. Джерело: pixabay.com

Про це повідомили на Facebook-сторінці Kyiv Animal Rescue Group.

7 грудня рятувальникам повідомили, що на мілководді Синього озера київського Виноградаря крізь лід видно велику кількість черепах.

«Після консультацій з зоологами, стало ясно, що ця поведінка черепахам не властива. Вони повинні знаходитися в сплячці на дні водойми. З якої причини вони опинилися біля берега і почали частково вмерзати в лід – невідомо», – йдеться у дописі.

Після кількох годин роботи пилкою команді порятунку тварин вдалося дістати з-під льоду 40 черепах.

Наразі тварини госпіталізовані, їм надають першу допомогу.

Тепер рятівники шукають місце для організації повноцінної зимової сплячки для черепах. Задача не з простих, адже потрібні певні умови: приміщення з температурою 7–9 градусів вище нуля, де можна розмістити контейнери і оглядати тварин раз на 1–2 тижні.

Разом з приходом зими рятувальникам додалося чимало клопотів. Зокрема, як повідомляв «Погляд», лише за перші дні грудня на Київщині врятували трьох лебедів.

Втім, непереливки не лише тваринам у цю пору – в Обухові людина провалилася в крижану водойму. Також провалився під лід і чоловік на Бориспольщині.