На Київщини за минулу добу розшукано 3 дітей та 2 дорослих
Поліція, кінологи зі службовими собаками, супровідні служби, а також волонтери та громадськість були задіяні, щоб розшукати зниклих дітей і дорослих у Київській області. На щастя, всі розшукані живі і жертвами злочинних посягань не стали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Znyklidity0810.jpeg)
За даними поліції у Київській області, 7 жовтня заяву про зникнення дитини подала до поліції мешканка села Софіївська Борщагівка. Жінка повідомила, що її 13-річний син не повернувся додому. Аналогічне повідомлення надійшло й до Богуславського відділення поліції.
Хлопці були оперативно розшукані у місті Богуслав та Вишневе. Вони повідомили, що втекли з дому, щоб погуляти.
Також 5-річного хлопчика разом із мамою розшукала поліція Васильківщини. Про їхнє зникнення повідомив чоловік. Жінка розповіла, що пішла від співмешканця через погані стосунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_15-26-30.jpg)
Крім того, поліція встановила місцезнаходження 64-річного мешканця села Нові Опаличі.
З неповнолітніми та їхніми батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо недопущення таких випадків у майбутньому.
Нагадаємо, поліцейські Вишгородщини розшукали чотирьох юних втікачів: після конфлікту з батьками підлітки «пересиджували ситуацію» у приятелів.
Нещодавно "Погляд" писав, що у Білій Церкві хлопчик втік зі школи.