На Київщині вилучили алкогольного фальсифікату на суму понад 1 млн грн
Податківці ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури під час обшуку, вилучили алкогольну та тютюнову продукцію, що становить загрозу для життя і здоров’я людей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-11_12-53-30-2.jpg)
Як повідомило ІА «Погляд» ГУ ДФС у Київській області, перевірку здійснили на початку грудня поточного року в рамках проведення операції «Акциз - 2020», та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-11_12-53-29.jpg)
Результатом перевірки стало виявлення на території одного зі складів Київщини незаконного зберігання підпільних лікеро-горілчаних виробів та сигарет без марок акцизного податку встановленого зразка. Зазвичай їхня реалізація проводилась через спеціалізовані Інтернет-сайти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-11_12-53-31-3.jpg)
Що вилучили
За результатами слідства протиправну діяльність припинено та вилучено з незаконного обігу підакцизні товари на загальну орієнтовну вартість 936,6 тис. гривень, в т.ч.:
5 132 літрів ЛГВ загальною орієнтовною вартістю 926 тис. гривень;
266 пачок сигарет без марок акцизного податку встановленого зразка на суму 10,6 тис. гривень.
Вилучені товари передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-11_12-53-31.jpg)
Попереджено продаж фальсифікату
В рамках операції «Акциз - 2020» та розслідування кримінального провадження за
ст. 204 КК України, податківці Київщини припинили незаконну реалізацію алкогольних напоїв. Було виявлено, що на території області з метою подальшого збуту незаконно зберігався підпильний алкоголь. На початку грудня 2020 року проведено слідчі заходи за результатами яких протиправну діяльність припинено та вилучено з незаконного обігу підакцизні товари на загальну суму понад 513 тисяч гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-11_12-53-30.jpg)
Вилучено з продажу
2 548 літрів лікеро-горілчаних виробів на суму 458 тис. гривень;
275 літрів спирту на суму 55 тис. гривень.
Вилучене передано на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини - обов'язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.
Раніше «Погляд» повідомляв, що на Київщині діяв підпільний цех з виготовлення алкоголю.
Читайте також про те, що в Ірпені вилучено майже 4 тонни недоброякісного алкоголю.