На Київщині господарка впала з триметрової висоти
У с. Петропавлівська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі, жінка впала у колодязь.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/EE5F77BDD72.jpeg)
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області, на вул. Шевченка, на території приватного домоволодіння знаходиться недобудований колодязь, в який із власної необережності впала господарка. На місце виклику було направлено черговий караул м. Вишневе.
5 рятувальників піднімали на поверхню жінку 1988 року народження з колодязя глибиною 3 м. За допомогою м’яких нош її передали медикам швидкої допомоги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/8D5BC2.jpg)
Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у Крюківщині директорка ЖК завдала 5 млн грн збитків потерпілим.
Також ми писали, як чайківські патрульні виявили викрадену 2,5 роки тому вантажівку.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.