Новини Київської області
Бровари
Автоновини
Відбудова регіону

На Київщині відновлюють ще один зруйнований міст

Цього разу в Броварському районі.

На Київщині відновлюють ще один зруйнований міст - зображення

На Київщині відновлюють ще один міст. Цього разу поблизу села Борщів, Броварський район. Як повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації, переправа через річку Трубіж постраждала під час бойових дій.

Наразі для забезпечення проїзду поруч із мостом вже облаштували тимчасову об’їзну дорогу. Це дозволило відновити сполучення Києва з Полтавою автошляхом М-03 Київ – Харків – Довжанський.

Нагадаємо, в середині червня на Київщині відновили рух через ще один міст. Ремонт закінчили ремонт через переправу в селі Глібівка. Також стало відомо, роботи на цій ділянці були на завершальній стадії, рух мостом обіцяли відновити в червні. Протягом місяця на ділянці автодороги Димер-Богдани провели капітальний ремонт автопокриття. До слова, лише днями повідомлялося, що на Київщині вже відновили 22 з 24 зруйнованих окупантами мостів, Також наприкінці травня відновили рух вантажного транспорту через міст поблизу Стоянки. Також нещодавно стало відомо, що на Київщині вже розміновані всі автомагістралі. Крім того повідомлялося, що в Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж.

Також раніше повідомлялося, що з 22 червня рух Південним мостом у столиці закрили для приватного транспорту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.