Новини
Україна
Київщина

На Київщині намолотили більше одного мільйона тонн врожаю

Наразі продовжується підготовка площ під посів озимих культур.

На Київщині намолотили більше одного мільйона тонн врожаю - зображення

На Київщині намолотили більше одного мільйона тонн врожаю зернових та зернобобових культур. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в п’ятницю, 9 вересня.

"Зібраний урожай потребує належного зберігання. Усі ці умови на території Київщини забезпечені. В області працюють 60 елеваторів загальною потужністю 2,89 млн. тонн. Аграрії Київщини розуміють важливість своєї роботи і продовжують працювати заради перемоги", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Наразі в пристоличному регіоні продовжується підготовка площ під посів озимих культур. Зокрема, під урожай 2023 року заплановано посіяти 131,6 тис. га озимих зернових культур:

  • пшениці – 118,1 тис. га,

  • ячменю – 5,5 тис. га,

  • жита – 8 тис. га.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що аграрії Київщини завершили збір врожаю ранніх зернових культур. Зокрема, йшлося про те, що в усіх районах області зібрано 100% від прогнозованих площ пшениці, ячменю, жита, вівса, гороху, гречки, проса та ріпаку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.