Україна
Київщина

На Київщині можуть побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття

15.08.2022
Наразі з подвір’їв зруйнованих будинків у пристоличному регіоні вивозять сотні тонн будівельного сміття.

На Київщині можуть побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття - зображення

На Київщині можуть побудувати заводу з екологічної переробки будівельного сміття. Таку можливість Київська обласна військова адміністрація обговорювали із представниками ізраїльської компанії "GreenMix", повідомив у Telegram голова КОВА Олексій Кулеба.

"Це дуже важливий проект. Адже щодня ми боремося з наслідками військової агресії росії на нашій Київщині. Зокрема, з подвір‘їв зруйнованих будинків вивозимо сотні тонн будівельного сміття", –

голова КОВА Олексій Кулеба

На Київщині можуть побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття - зображення

За словами очільника пристоличного регіону, в області важливо не тільки налагодити процес утилізації, але й переробки будівельного сміття з урахуванням високих стандартів екологічності. Таким чином, цей проєкт може стати інвестування в майбутнє нової Київщини.

"Київська область готова бути першим таким майданчиком в Україні та стати показовим кейсом для інших регіонів України з демонтажу, утилізації та переробки будівельного сміття", –

голова КОВА Олексій Кулеба

Нагадаємо, на Київщині визнали непридатними для проживання понад 5400 будівель.

До слова, в пристоличному регіоні вже відремонтували 236 пошкоджених об’єктів інфраструктури.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.