Новини
Бровари
Київщина-суспільство

На Броварщині постачальник збільшив ціни на електроенергію для комунальних установ

При цьому обсяг поставки електроенергії він зменшив.

На Броварщині постачальник збільшив ціни на електроенергію для комунальних установ - зображення

На Броварщині постачальник збільшив ціни на електроенергію для комунальних установ майже на 15%. Безпідставність такого рішення прокуратурі довелося доводити у суді, повідомили на сайті органу державної влади.

Відомо, що приватне товариство на початку цього року виграло тендер на надання електричної енергії для комунальних установ Броварської об’єднаної територіальної громади. Згодом постачальник ініціював підписання додаткових угод, якими штучно збільшив ціну на електроенергію та зменшив обсяг поставки.

В результаті справа потрапила до суду.

«Прокурори довели, що зміни до договорів внесені на підставі документів, які фактично не містять жодного підтвердження коливання вартості електричної енергії та обґрунтувань зростання ціни».

Київська обласна прокуратура

Таким чином, безпідставність збільшення цін на електроенергію для комунальних установ було доведено у суді, а позов задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо, сьогодні було оприлюднено графік відключень електроенергії в Київській області.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.