Новини
Україна
Україна-суспільство

МОН закликає перевести школярів на дистанційне навчання (ВІДЕО)

26.01.2022
Йдеться про учнів 5-11 класів.

У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 в конкретних регіонах учнів 5–11 класів можуть перевести на дистанційне навчання. Відповідну рекомендацію надіслало Міністерство освіти і науки України всім керівникам закладів освіти, повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, станом на 26 січня в Україні на COVID-19 захворіла 24 321 особа.

Навчатимуться школярі дистанційно щонайменше два тижні. В закладах професійної освіти радять перейти на дистанційну та/або змішану форму навчання. А в закладах фахової передвищої, вищої освіти радять запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого.

Натомість учням 1-4 класів та дошкільнятам незалежно від епідемічної ситуації дозволяється продовжити навчання. Але заборонять перебувати в закладі освіти стороннім особам.

Також варто зазначити, що вищі військові навчальні заклади освітній процес організують відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

Нагадаємо, у Броварській громаді перевели учнів шкіл на дистанційну форму навчання з 25 січня. Варто також зауважити, що наразі в Україні у низці міст школи також перевели на віддалений формат навчання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.