Коронавірус і нове "замінування": школярі у Броварах йдуть на дистанційку
![Коронавірус і нове Коронавірус і нове](/storage/resized/lg/news/956ee18e-2c0a-4bd7-b9b4-4cac4933165e/pencil-gff8ce025f_1280.jpg)
Як написав на своїй фейсбук-сторінці міський голова Ігор Сапожко, через різке збільшення рівня захворюваності на ГРВІ та COVID-19 у Броварській громаді було прийняте рішення перевести учнів шкіл на дистанційну форму навчання з 25 січня. Наразі карантин запровадили на 2 тижні.
Разом з тим, міський голова повідомив, що в області повторюються інциденти з "замінуваннями" закладів освіти.
"Зараз отримали повідомлення про нібито закладену вибухівку у ЗОШ 2. Ми не можемо не реагувати на такого роду інформацію, тому терміново проводиться евакуація школярів з приміщення закладу. Сподіваюсь, на цьому недолугим жартам з допомогою правоохоронців буде покладено край", - зауважив Сапожко.
Нагадаємо, наразі в Україні у низці міст школи перевели на віддалений формат навчання. Зокрема, на дистанційку йдуть учні у Ужгороді, Львові, Сумах, Миколаєві. Однак не лише коронавірус став причиною, з якої дітей відправили по домівках – у Миколаєві чотири школи ще 18 січня перейшли на дистанційне навчання через повідомлення про мінування.
Також нагадаємо, що з 24 січня на території Івано-Франківської області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення було прийнято за результатами Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.