Головні новини
Броварський район

Молодіжна інфраструктура Київщини розширюється

У Димерській та Калитянській громадах невдовзі відкриють нові молодіжні центри

Молодіжна інфраструктура Київщини розширюється - зображення
Фото: Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Область активно розширює мережу центрів, просторів та хабів для саморозвитку, реалізації креативних ідей та власних проєктів молоді. Наразі за сприяння місцевої та обласної влади та завдяки допомозі міжнародних партнерів в регіоні працює 34 таких об’єкти.

Про це повідомляє Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Так, нещодавно розпочали свою діяльність заклади молодіжної інфраструктури у Бориспільській та Вишгородській міських громадах, а також відбулося відкриття оновлених молодіжних центрів та просторів у Славутицькій, Переяславській та Боярській міських громадах.

На початку повномасштабного вторгнення молодіжні центри та простори першими адаптувалися та згуртувалися для допомоги українським військовослужбовцям та цивільному населенню. На їх базі створювалися волонтерські штаби, центри психоемоційної допомоги, пункти підтримки ментального здоров’я населення та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

"Молодіжний центр та молодіжний простір – це не лише місце, де реалізовується змістовне дозвілля, а й безліч можливостей для молоді громад: неформальна освіта, заходи утвердження української національної ідентичності, участь молоді у прийнятті рішень, її інтеграція у суспільне життя, залучення грантових коштів, участь у міжнародних проєктах та зрештою імідж громади", –

наголосила заступниця начальника управління молоді та спорту Київської ОВА Світлана Назарук.

Молодіжні центри та простори на Київщині також сприяють соціальному та індивідуальному розвитку молоді, популяризації здорового способу життя, забезпечують розвиток громадянської та неформальної освіти.

Нагадаємо, три заклади професійно-технічної освіти Київської області отримають державні кошти на оновлення майстерень у рамках проєкту "100 майстерень". Навчається в таких центрах не лише молодь, а й доросле населення.

Молодіжна інфраструктура Київщини розширюється - зображення
Фото - Захаренко Олексій

Також, у цьому році у профтехах семи областей України навчатимуть новій професії – "Оператор дистанційно керованих апаратів" або просто: "оператор цивільного дрона".

Молодіжна інфраструктура Київщини розширюється - зображення
Фото: Максим Козицький

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.