Новини
Україна
Головні новини

Мінімальну зарплату підвищать з 1 вересня до 5000 грн


Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні парламенту 240 голосами "за".

фото з відкритих джерел

Зауважимо, що проєкт Закону України від 6 серпня 2020 року №3963 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» до Верховної Ради був внесений президентом Зеленським.

Як вже повідомляв «Погляд», Зеленський прогнозує, що у 2021 році мінімалка зростатиме двічі. І саме президент звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова із проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати його законопроект щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Також «Погляд» уже повідомляв, що підприємницька спільнота наголошує: із прийняттям президентського законопроєкту зросте фіскальне навантаження на добросовісних платників податків через збільшення бази нарахування ПДВ. Така новація змусить підприємців перевести частину працівників у «тінь» і виплачувати їм зарплату «у конвертах». Представники бізнесу вважають, що таким чином держава намагається перекласти на легально працюючих підприємців податкові втрати, які вона недоотримує від тіньового сектору.

Нещодавно «Погляд» розповідав, що у Борисполі середня зарплата вища, ніж по всій Київщині.