Україна
Політика

Малий бізнес на межі виживання через Законопроєкт №5600 (ВІДЕО)

01.12.2021
Новий податковий законопроєкт - загроза для малого бізнесу. Заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько закликав ветувати законопроєкт, так як він являється вбивчим для малого бізнесу та фермерства.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

За словами народного депутата, між гаслами та діями нинішньої влади – велика прірва, зокрема і щодо підтримки малого бізнесу.

«Щойно президент у зверненні до Українського народу багато говорив про малих підприємців і покращення їхнього життя. Питання лише в тому, чому вони зараз протестують під стінами Верховної Ради? Бо з 1 січня малий бізнес і фермерство будуть поставлені на межу виживання. Бо замість того, щоб ухвалити законопроєкт №5866, вчора проголосували за абсолютно вбивчий для бізнесу і фермерства законопроєкт №5600», – пояснив Іван Крулько.

Парламентарій розкритикував законопроєкт, який наділяє додатковими правами податкову адміністрацію, чим збільшується тиск на бізнес, зокрема, сільське господарство.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.