Україна
Здоров'я

Ляшко: Україна закупить у Pfizer таблетки від коронавірусу (ВІДЕО)

Йдеться про 30 000 курсів інноваційного препарату PAXLOVID виробництва американської фармкомпанії.

Відповідний договір про закупівлю препарату від COVID-19 в американської компанії Pfizer вже підписано. Про це повідомив під час брифінгу очільник МОЗ України Віктор Ляшко.

Таблетки "Паксловід" (PAXLOVID) від Pfizer можуть істотно вплинути на темпи та успіх лікування хворих на коронавірус в Україні.

"При призначенні “Паксловіда” протягом 3 днів після появи симптомів COVID-19 відбувається скорочення госпіталізацій або смертельних випадків на 89% та на 85%, якщо лікування починати впродовж перших 5 днів", 一 сказав Ляшко.

Наразі Україна планує закупити 30 000 курсів інноваційного препарату.

Зазначимо, що в листопаді цього року американська фармкомпанія оголосила про успішні результати досліджень таблеток від коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні планують запровадити додаткову, третю дозу від коронавірусу для людей з ослабленим імунітетом.  

Разом з тим, Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що нова хвиля коронавірусу очікується в Україні вже у лютому 2022 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.