Новини
Довкілля
Київ

Кияни звозять загиблі святкові дерева до зоопарку: їх просять не робити цього

04.01.2021 Бобрик Юлія 0

У київському зоопарку закликають мешканців столиці не привозити на корм звірям використані після новорічних свят ялинки.

Фото: pixabay.com

Про це йдеться на Facebook-сторінці Kyiv Zoo.

Ветеринари одноголосно забороняють використання новорічних ялинок в якості підкормки для мешканців зоопарку. Тож у закладі просять киян не привозити посохлі та вже непотрібні їм ялинки до закладу.

«Нажаль, одним з проявів несправжньої благодійності є намагання окремих городян привезти загиблі святкові деревця до зоопарку», – підкреслюють фахівці.

Чому новорічні ялинки не можуть використати у зоопарку?

  1. Інтенсивне вирощування ялинок для подальшого продажу призводить до застосування різних небезпечних речовин заради прискорення росту, привабливого вигляду та подовження терміну їх зберігання.
  2. Після знімання прикрас на ялинці зазвичай лишається вдосталь фрагментів дощику, конфетті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів.
  3. Використання сучасних ароматизаторів, барвників, хлопавок та штучного снігу з балончика залишає на гілках ялинки цілу гамму шкідливих речовин.

Також у зоопарку зазначають, що тварини отримують найкращі корми за індивідуальними раціонами.

Як повідомляв «Погляд», у Києві з 1 січня відкрили 15 пунктів збору та утилізації новорічних дерев.

Нагадаємо, у зоопарку на Вишгородщині народилось жирафеня. А у США клонували померлого 22 роки тому коня Пржевальського.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.