Коротенький гід з вибору роутера
Крім усього іншого, усі ці види комп'ютерної техніки (згадаймо ще принтери, планшети, ігрові приставки, розумний годинник тощо) для обміну невербальною інформацією як риби в морі хочуть збиватися в одну спільну мережу – Small Office або Home Office. Також час від часу гаджети повинні оновлювати онлайн сервіси, і роблять це по бездротовому зв'язк -wi-fi. Ось для цього і потрібен роутер.
Як вибрати роутер і яким він буває
Асортимент роутерів множиться з кожним днем, і частенько при виборі цього потрібного пристрою у магазині очі розбігаються.
По секрету шепочемо вам назву інтернет-магазину, де представлений великий асортимент товарів за низькими цінами.
Знайомтесь ЖЖУК – національна мережа магазинів гаджетів зі штаб-квартирою у Львові. Компанія працює на ринку України вже понад 10 років і нині є лідером галузі за кількістю торгових точок – 550 магазинів у 23 областях України.
ЖЖУК пропонує споживачам усі потрібні та найновіші роутери як на сайті, так із доставкою у свої магазини та торгові точки по країні.
Зручно, ефективно і недорого
Нині жодне кафе, хаб чи офіс важко уявити без мережі wi-fi. Сучасний роутер, який це забезпечує, довговічний і досить надійний пристрій, варто лише визначитись з його цілями та завданнями.
На сайті zhuk.ua є безліч роутерів з докладним описом та базовими характеристиками, такими, наприклад, як тип пристрою. Споживач зможе обрати поміж:
Маршрутизатором wi-fi,
Маршрутизатором дротовим та
Системою wi-fi.
Система wi-fiпропонує рішення, коли існує головний контролер та додаткові точки доступу для забезпечення кращого покриття у великому приміщенні на кілька поверхів.
Задля створення домашньої розширеної мережі з доступом і в Інтернет, і до пристроїв, таких як принтер чи сканер, варто обирати варіант роутера з wi-fiприймачем.
Він стане у пригоді також для обладнання приміщення на зразок «Розумний дім» для управляння світлом. Для мережі офісного типу зі стаціонарними комп’ютерами та ноутбуками, доцільно зупинити вибір на дротовому маршрутизаторі, який дешевший, може працювати на високій швидкості і більш надійний, аніж його wi-fi аналог.
Розмір має значення
Ще донедавна дводіапазонні роутери – з підтримкою нижніх 2,4 ГГц та верхніх 5 ГГц частот - були чимось новим та дорогим для пересічного покупця.
У 2022 році це звичайні маршрутизатори, які працюють з різними пристроями і у такий спосіб забезпечують обмін даними на більш високій швидкості.
Так само можна обирати і кількість антен чи портів у роутера. Від того скільки антенок на вашому маршрутизаторі залежить не тільки якість покриття, але й швидкість передачі даних бездротовою мережею.
Чисельність пристроїв, які плануються приєднуватися дротами до роутера, напряму впливає на кількість портів. Якщо у вас вдома школа та офіс онлайн для усієї чисельної сім’ї, найкращим вибором буде роутер з 5-ма і більше портами.
Важливим функціоналом є також WAN-порти, підтримка та версії протоколу WI-FI, швидкість LAN портів та Інтерфейс під’єднання. Але якщо ви не Дональд Кнут (автор монографії «Мистецтво програмувати») то годі й розібратися у цьому без пляшки JohnnieWalker.
Але є вихід – на сайті можна скористатися онлайн допомогою і разом з експертом обрати потрібний пристрій, а спеціально навчені люди допоможуть його налаштувати і підберуть усі необхідні додаткові аксесуари.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.