Новини
Україна
Суспільство
Політика

Компенсації для тих, хто має електроопалення - 1,4 мільярда гривень

28.01.2021 Косянчук Інна 0

Уряд ухвалив рішення про підтримку. Кошти буде нараховано автоматично, стверджує Денис Шмигаль.

Фото Урядового порталу

27 січня Кабмін на своєму засіданні підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електричне опалення. Про це повідомив Урядовий портал. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

Цю постанову Кабмін ухвалив із доопрацюванням. Денис Шмигаль підкреслив, що такі компенсації  — один із восьми кроків урядової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу.

«Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Шмигаль.

Денис Шмигаль зауважив, що НКРЕКП встановила максимальний тариф на розподіл блакитного палива на рівні 1,79 грн за кубометр. А максимальна ціна на газ для населення, запроваджена урядом до кінця опалювального сезону – 6,99 грн за кубометр.

Прем’єр-міністр також зазначив, що цього тижня мають фіналізувати меморандум щодо тарифів на опалення й гарячу воду з Асоціацією міст України.

«Погляд» повідомляв, що ціну на газ пообіцяли встановлювати раз на рік. Ми також інформували, що «Нафтогаз України» знизив ціну на газ на 13 копійок.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.