Новини
Київщина
Українка
Технології

Компанія "Бест": три тестових місяці цифрового телебачення для жителів м. Українка

13.03.2020 Олена Стець 0

Нещодавно Компанія "Бест" на своїй сторінці у Facebook опублікувала цікаву пропозицію для підключення кабельного телебачення та Інтернет у м. Українка.

Провайдер "Бест" пропонує підключити кабельне телебачення* та отримати 80 цифрових (або 50 аналогових, якщо телевізор не підтримує цифрового сигналу) каналів без абонентської плати** на 3 місяці з можливістю перегляду їх в HD-якості.

Кабельне телебачення від "Бест" - добірка рейтингових каналів високої якості, яка досягається завдяки новій, сучасно побудованій оптичній мережі. В арсеналі компанії близько 160 телеканалів у відмінній цифровій якості та понад 80 каналів у якості HD.

На своїй сторінці компанія також зазначила цікаві умови для підключення послуги Інтернет. Кожен клієнт, який підключив телебачення до 31 травня, отримує можливість скористатися пропозицією "Разом дешевше" для послуги Інтернет.

Інтернет-провайдер "Бест" пропонує безлімітні тарифні плани на швидкості до 500 Мбіт/сек без плати за підключення.

Якщо Ви вже маєте Інтернет від іншого провайдера та підключені кабелем Ethernet або за технологією ADSL, "Бест" подарує Вам 500 гривень у рахунок оплати послуг на майбутній період. Детальніше можна дізнатися тут.

Телефонуйте, або звертайтеся онлайн. Менеджери компанії нададуть відповіді на усі запитання та допоможуть з оформленням підключення.


* безкоштовне підключення 1-го телевізора;
** акційна пропозиція діє для нових абонентів у м. Українка до 31.05.2020 року

Фото матеріал належить Компанії "Бест"