Новини
Україна

Колишній заступник голови МВС Олександр Гогілашвілі має судимість у РФ (ВІДЕО)

14.12.2021
Був засуджений на 5 років за підробку документів.

Колишній заступник голови МВС України Олександр Гогілашвілі має чинний паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер. До того ж стало відомо, що він притягувався до кримінальної відповідальності у 1998 році.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на документи з російської бази даних.

Згідно з документами, Олександр Гогілашвілі народився у Грузії 26 грудня 1973 року. Він отримав паспорт громадянина РФ 12 листопада 2003 року у Ленінському районі Ростова-на-Дону. Також він має закордонний паспорт РФ.

4 вересня 1998 року Олександра Гогілашвілі було засуджено на 5 років за підробку документів.

Також повідомляється, що ексзаступник МВС України має індивідуальний особистий рахунок застрахованої особи, на якому накопичено пенсійний капітал за період 2002 - 2014 роки в розмірі 5,5 тис.російських рублів. 

Нагадаємо, що Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область.

Після цього інциденту Володимир Зеленський закликав міністра та уряд розглянути питання про зняття його з посади заступника МВС України. Олександр Гогілашвілі прийняв рішення добровільно залишити посаду і написав заяву на звільнення.

Згодом стало відомо, що спецслужби перевірять його російське громадянство, зв'язки з російськими політиками, з наркоторгівлею, а також роль дружини Марії Левченко, яка є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.