Новини
Здоров'я
За кордоном

Кількість хворих на "ігровий розлад" зростає: ВООЗ

16.07.2019 Катерина Бенке 0

Фото: gazeta-rvs.ru

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я внесли "ігровий розлад" до переліку Міжнародної класифікації хвороб.

Про це йдеться у повідомленні ресурсу "Новини ООН".

Зокрема, експерти заявляють, що за різними даними від 1 до 10% населення Європи та Північної Америки страждають на залежність від ігор. Кількість хворих може зростати через доступність інтернету.

Незважаючи на те, що захворювання потрапило до класифікації хвороб, лікарі все ж не можуть дійти розуміння щодо основних симптомів захворювання. Саме тому розробка методів лікування гальмується.

Натомість у Японії існує вже близько 80 програм, які направлені на подолання ігрового розладу. У Центрі по лікуванню залежностей, що у префектурі Канагава, залежність лікують за допомогою когнітивно-поведінкової терапії, паралельно покращуючи соціальні та фізичні навички хворих.

В кінці червня експерти ВООЗ представляли оновлену класифікацію хвороб, де ігровий розлад визначають як "порушення контролю гри, відведення грі все більшого пріоритету в порівнянні з іншими видами діяльності, перевага гри перед іншими інтересами та буденними завданнями". Якщо такі симптоми спостерігаються рік, то людині діагностують ігрову залежність.