Новини
Культура
Київ

Казковий дивосвіт кераміки Роксолани Дудки: мисткиня запрошує на відкриття виставки 8 липня


З 8 липня до 8 серпня 2021 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва буде працювати виставка художниці Роксолани Дудки  «НАРОДНЕ. ТРАДИЦІЙНЕ. СУЧАСНЕ». Там можна побачити твори декоративного живопису та авторські керамічні іграшки.

Про це повідомляє Національний музей українського народного декоративного мистецтва.

Виставковий  проєкт підтриманий та реалізується в рамках стипендіальної програми Українського Культурного Фонду. 8 липня о 17:00 буде офіційне відкриття заходу.

«Буде цікаво, колоритно, атмосферно. Серед яскравих, самобутніх творів декоративного живопису та авторської керамічної іграшки полтавської мисткині ви відпочинете душею та відчуєте глибоку любов до власного коріння.

Адже характерна риса творчості майстрині в жанрі декоративного живопису – це робота з канонами українського народного мистецтва. Художниця  переосмислює і репрезентує їх через призму сучасності, ретельно вивчаючи значення та глибинне коріння орнаментів, знаків і символів у декоративному живописі. За твердженням авторки, це допомагає їй вести перемовини зі світом та самоідентифікуватися в ньому як жінці та як художниці.»

ІА “Погляд” повідомляв, що у Гостомелі чоловік поцупив сумку з припаркованої автівки.

Ми розповідали також, що гурт Антитіла виступить на фестивалі «Під Покровом Тризуба».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.