Катерина Павелко: Запрошую всіх, кому цікаво дізнатись більше про можливості взаємодії зі шведськими організаціями у сфері охорони здоров'я до нашої групи Шведська підтримка охорони здоров'я в Україні
Багато хто з вас вже отримав запрошення від мене, то щоб не спамити, хочу трохи розказати що ж це за прекрасна ідея.
Я зараз працюю проєктним менеджером у Swecare, напівурядовій шведській організації, яка допомагає шведським компаніям, що працюють в охороні здоров'я, фармі, виробництві медичного обладнання, шведським медичним інститутам, урядовим та громадським організаціям поширювати у світі шведські продукти, рішення, знання і досвід про "здоров'я по-шведські".
Швеція прийняла національну стратегію допомоги Україні поки на 2023-2027 роки. Бажання зрозуміти українську систему охорони здоров'я, її потреби, виклики і можливості - дуже високе серед членів Swecare, яка об'єднує більше 100 організацій у Швеції.
У проєкті Swedish Support For Sustainable Healthcare in Ukraine я і моя колега Anastasia Flanagan мріємо створити комунікаційну платформу, де українці і шведи будуть мати прямий неформальний доступ одне до одного для майбутніх спільних проєктів, дискусій, обміну досвідом.
Але об'єднати іноді діаметрально різні світи шведів і українців, які і у віртуальному світі "живуть" на різних платформах, виявляється дуже складно. Українці довіряють всі болі і радості Facebook, а шведи більш схильні до стриманого LinkedIn.
Тому ми створили групу у Фейсбук, щоб зібрати українців і спитати напряму, що нам, українцям, в охороні здоров'я цікаво- потрібно-важливо-необхідно дізнатись чи навчитись у Швеції. І паралелльно подібну ж платформу творимо в LinkedIn.
Ми хочемо розповідати шведам і українцям про успішні історії українсько-шведської кооперації, що відбуваються вже під час війни. Розповідати про українські потреби і ідеї, які були б цікаві шведським стейкхолдерами. Ділитись шведськими досягненням і інноваціями, які можуть зробити кращою українську систему охорони здоров'я. Робити опитування, оголошення про цікаві вебінари і можливості обміну досвідом.
Зі свого боку ми зробимо все, щоб ця група стала реальним мостиком між Україною і Швецією в охороні здоров'я. Але без вас, тих хто прямо сьогодні змінює охорону здоров'я в Україні, там буде дуже пусто і нецікаво!
То ми дуже чекаємо там на вас!
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією медіа "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Вас також може зацікавити:
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.