Україна
Київ

Кабмін пропонує посилити відповідальність за заперечення агресії РФ (ВІДЕО)

Кабінет міністрів України схвалив два проекти законів про відповідальність за публічне заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет Міністрів пропонує посилити відповідальність публічних осіб за заперечення збройної агресії Росії проти України.

«Сьогодні ми підтримали два законопроекти, які стосуються національної безпеки нашої держави. Вони передбачають зміни в адміністративний кодекс щодо відповідальності за публічне заперечення агресії РФ проти України, за спроби легітимізувати окупацію наших територій.

Закон стосуватиметься саме політичних діячів. Впевнений, що Верховна Рада підтримає таку ініціативу», — повідомив Шмигаль.

За словами керманича уряду, штрафи становитимуть від 17 до 34 тис грн, але якщо будуть виявлені повторні дії сума штрафу зросте до 51 тис грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.