Новини Київської області
Технології

Instagram боротиметься з кібербулінгом


Нещодавно керівництво однієї з найпопулярнішої соціальної мережі оприлюднило ідеї та майбутні способи боротьби із залякуванням в мережі на прикладі своєї платформи. До боротьби приступить штучний інтелект.

Instagram боротиметься з кібербулінгом

Штучний інтелект попередить користувача, що його коментар може бути образливим та запропонує відмінити публікацію. Instagram також збирається почати тестування нового способу встановлення обмежень для коментування постів. Голова компанії оголосив про нові функції орієнтовані на безпеку молоді, оскільки вважає, що саме молодь найчастіше зіштовхується з проблемою не розголошуючи її.

Перша функція, яка попереджає користувачів про потенційно образливі коментарі, вже почала впроваджуватися. Це дає користувачам можливість обміркувати, що вони написали іншій людині, перш ніж відправляти коментар. Користувачі побачать попередження «Ви впевнені, що хочете опублікувати це?» з можливістю скасування та додатковою інформацією за кнопкою «Детальніше».

Instagram боротиметься з кібербулінгом

Інша зміна, яку Instagram почне впроваджувати найближчим часом, – це новий спосіб обмежити коментарі інших. Хоча виявлення і усунення знущань в Instagram важливе, також варто дати можливість користувачам протистояти такій поведінці. Деякі користувачі не хочуть блокувати, відписуватися або повідомляти про хуліганів, тому що це може загострити ситуацію, особливо якщо вони взаємодіють з цим хуліганом в реальному житті. Деякі з цих дій також ускладнюють відстеження поведінки хулігана.

Instagram боротиметься з кібербулінгом

Майбутня функція обмеження дозволить користувачам приховувати бан хуліганів і багато іншого. Після того, як ви обмежите коментарі певної особи, коментарі до ваших повідомлень від цієї людини будуть відображатися лише їй. Ви можете зробити коментарі «обмеженої особи» видимими для інших, схваливши їх. Люди з обмеженими правами не зможуть побачити, коли ви активні в Instagram або коли ви читали їхні повідомлення в Direct.

Усі ці зміни мають допомогти врегулювати гостре питання кібербулінгу, оскільки соціальні мережі мають бути дружніми, а оточення дітей та молоді – безпечним.