Новини
Анонси
Спорт
Київ

В центрі Києва для Дабл Тріпл Snow Fest побудують «оперну сцену»

10.12.2021
Зимова локація в столиці для змагань зі сноубордінгу та лижного спорту вражатиме масштабами та особливим оформленням.

В центрі Києва для Дабл Тріпл Snow Fest побудують «оперну сцену» - зображення

17–19 грудня під Аркою дружби народів у Києві відбудеться зимовий молодіжний фестиваль Дабл Тріпл Snow Fest, повідомляють в КМДА.

Для змагань організатори, натхненні оперою, побудують неймовірну локацію, яка вражатиме масштабами та особливим оформленням.

«Тепер спот перетвориться на оперу: райдери змагатимуться на сцені в оточенні декорацій із оксамиту, джиб-зона розміститься на театральних сходах, а під час ейр-частини спортсмени вистрибуватимуть із трампліну над роялем. Доповнять загальний стиль суддівська ложа та студія для трансляції, оточена завісами. Загальна площа конструкції складає 1400 квадратних метрів, а висота – 20 метрів».

КМДА

В змагання, окрім українців, візьмуть спортсмени з 20 країн світу, зокрема, зі США, Франції, Австрії, Грузії, Нідерландів, Великої Британії, Норвегії, Данії. Сумарний призовий фонд змагань становитиме понад €16 000.

Нагадаємо, у Бучі відбудеться Кубок Київської області з рукопашного бою.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.