Українка виграла «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики

Чемпіонат проходить у Москві і триватиме до 11 квітня.

Фото з відкритих джерел

Українські спорсмени вже встигли вибороти дві нагороди.

Про це повідомляє Укрінформ.

Золоту нагороду виграла Каміла Конотоп (вагова категорія до 55 кг), бронзовим призером став Дмитро Вороновський (55 кг).

Каміла Конотоп  підняла 208 кг (95 кг у ривку + 113 кг у поштовху). Другий результат показала росіянка Світлана Єршова - 200 (88 +112), третій - бельгійка Ніна Стеркс - 197 (88+109).

Серед чоловіків переміг Ангел Русев з Болгарії - 258 (111+147), друге місце за румуном Валентина Янку - 248 (108+140), третє - Дмитра Вороновського - 247 (110+137).

Як повідомляв «Погляд»,тренер Бориспільської ДЮСШ виборов призове місце на чемпіонаті України з гирьового спорту.

«Погляд» розповідав, що спортсменки з Київщини вибороли дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Токіо.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.