Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Скандал з Маском: Акції Tesla різко впали через пропозиції віддати Крим росії (ВІДЕО)

04.10.2022
За даними бірж, вартість однієї акції впала на понад 22 долари.

Акції компанії Tesla втратили майже 9% вартості через публікації її власником Ілоном Маском свого бачення “умов” завершення війни між Україною та росією, серед яких пропозиція віддати рф Крим.

За даними бірж, вартість однієї акції впала на понад 22 долари. Падіння акцій Tesla тривало впродовж усього дня. Наразі компанію оцінюють у 706 мільярдів доларів.

Нагадаємо, Ілон Маск опублікував кілька твітів щодо війни росії проти України. Зокрема, він запропонував умови "українсько-російського миру".

Маск вважає, що треба віддати Крим росії, бо Хрущов, на його думку, припустився помилки, а також забезпечити водопостачання анексованого півострову. Україна при цьому має залишитися нейтральною.

Нагадаємо, при цьому влітку Ілон Маск відправив в Україну сонячні панелі Tesla Powerwall, а також чимало станцій Starlink з безкоштовною прошивкою під Україну.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.