Новини
Україна
Автоновини

Мінекономіки: ринок зараз повністю забезпечений паливом

26.09.2022
Також обіцяють, що через акциз паливо не подорожчає.

Мінекономіки: ринок зараз повністю забезпечений паливом - зображення

За словами першого заступника міністерства економіки Дениса Кудіна, не дивлячись на повернення акцизів, роздрібна вартість на паливо не має зрости через падіння цін на нафту. Про це він заявив у ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини".

"На нашу думку, час для часткового повернення акцизів обрано вдало. Оскільки на українському паливному ринку позначилася тенденція до зниження ціни, ми розраховуємо, що паливні мережі зможуть включити податок до існуючої ціни без її збільшення. Збільшення цін на нафтопродукти в найближчій перспективі ми не очікуємо", –

перший заступник міністерства економіки Денис Кудін

Таким чином, хоча повернення акцизу додає до ціни палива 3,5–4 гривні за літр, це має компенсуватися тим, що ціна на нафту за останні три місяці впала зі $120 до $88 за барель. Також у Мінекономіки зазначили, що найближчим часом не очікують на дефіцит палива.

"Ринок зараз повністю забезпечений паливом. Ми спостерігаємо навіть профіцит нафтопродуктів - оператори зуміли накопичити резерви та запаси, яких не вистачало у період дефіциту", –

перший заступник міністерства економіки Денис Кудін

Нагадаємо, після деокупації на Київщині вже відновили роботу 85% автобусних маршрутів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.