Суспільство
Україна-суспільство

McDonald's повертається в Україну, – глава МЗС Дмитро Кулеба

11.08.2022
Точна дата відкриття мережі поки невідома, проте тепер вже точно ясно, що це станеться в найближчому майбутньому.

McDonald's повертається в Україну, – глава МЗС Дмитро Кулеба - зображення

Глава МЗС Дмитро Кулеба анонсував відновлення роботи McDonald’s в Україні. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці у четвер, 11 серпня.

"Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни", –

глава МЗС Дмитро Кулеба

За словами міністра, точна дата відкриття мережі поки невідома, так як підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час.

Також Кулеба розповів про те, що для того, аби ресторани було докладено чимало зусиль.

"Ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні", –

глава МЗС Дмитро Кулеба

Міністр підкреслив, що повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

Нагадаємо, в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.