Блоги

Ігор Сердюк: Дрони: сфери застосування в теперішній ситуації

15.11.2022
російська федерація програє Україні "війну дронів". Україна виграла ситуацію із цим видом військової техніки ще до початку "військової операції" — ідеологічно та технічно.

Ігор Сердюк: Дрони: сфери застосування в теперішній ситуації - зображення

"А потім будемо знімати свайби", - схоже, це вже обовʼязковий "протокольний" жарт, який постійно чую від курсантів.

Ігор Сердюк: Дрони: сфери застосування в теперішній ситуації - зображення

Для мне ця часто чутна фраза є свідченням стійких асоціацій - якщо дрон чи фотоапарат, то це насамперед про весілля.

Мене такі асоціації не дратують. Імовірно, бо вірю, що після перемоги ми будемо прагнути більшого, ніж звичні банальності.

Інакше кажучи, якщо дрони оживуть, то хтось (із тепловізором) схоче шукати жертв катастроф і рятувати життя, інший (маленький мінік) поїде в експедицію знімати сходження на гімалайські гіганти, а якомусь заслуженому у коригуваннях арти ветерану схочеться якось підняти камеру вгору і нарешті подивитись у небо...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Раніше ми розповідали, що українці за добу зібрали 352 млн грн на дрони-камікадзе для ЗСУ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.