Блоги

Ігор Кирикевич: "Не дивіться вгору" – найкраща чорна американська комедія про наш "колективний тупік"

Netflix неабияк вразив прем’єрою політичної сатири з Леонардо Ді Капріо та Меріл Стріп "Не дивіться вгору".

Ігор Кирикевич:

Дуже рідко коментую нове кіно, але... чому це "комедія", вибачте?

Фільм чіпляє настільки, що вже третю добу думаю про явища, показані в ньому. Це щось неймовірне...

Суїцидна байдужість усіх до всього. Пофігізм геть на все. Відстороненість та моя хата скраю: майже всім настільки все фіолетово, що вони ладні вбити себе разом з китами та пандами, аби тільки нічого не робити.

Це планетарний тренд такий, виявляється.

Чудово, що не один я це бачу, хоча що з того... Адам МакКей показує людство, яке й не повинно вижити, — і ти як глядач із подивом ловиш себе на думці, що теж вболіваєш за комету.

Ігор Кирикевич:

Наскільки ж треба було довести автора на кшталт МакКея — людину явно не дурну і чуйну до того, що відбувається навколо, — щоб вона відкинула всі формальності і зробила кіно настільки прямолінійне у своєму посилі? Начебто він просто втомився щось пояснювати і зрозумів власне безсилля перед глядачем, а тому вирішив просто вбити людство до чортів собачих, насамкінець у яскравих фарбах показавши всю його безпросвітну дурість.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.