Гостомельський педагог Іван Козак – переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Kozak.jpg)
Учитель історії та правознавства Ірпінської ЗОШ №13 (Гостомель) Іван Козак став переможцем ІІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія».
Захід відбувся 16 січня на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Kozak-1.jpg)
Як зазначають колеги гостомельського педагога, він – справжній професіонал своєї справи, креативний, творчий, відповідальний, обізнаний у сучасних інноваційних та методичних прийомах і техніках.
Побажаємо переможцю гідно представити Київщину в фіналі всеукраїнського конкурсу.