Фейкова акція протесту у Бучі проти Linevich Group: у кращих традиціях спланованої клоунади
Сцена 1.
За сценарієм: трійко організаторів випадково проїздили повз Бучу і натрапили на численну армію активістів (за їхніми словами – понад 30), студентів, воїнів АТО. Реалії: до «Гранд Бурже» протестувальників організовано підвезли на транспорті (за словами очевидців). Шестеро студентів із плакатами, написаними з помилками, з вимогами: відставки Дмитра Чібісова, закликами не купувати квартири у Ліневича, берегти свої гроші тощо. Ні громадських активістів, ні воїнів АТО з-поміж учасників акції не було. На запитання журналіста: «Хто такий Дмитро Чібісов?», один з учасників акції відповів, що це забудовник «Гранд Бурже», кілька інших чесно зізналися, що не знають.Сцена 2.
За сценарієм: Linevich Group винні у всіх вселенських проблемах: незаконно видана земля, протизаконна забудова, і, можливо, «причетність навіть до нещодавньої пожежі, що сталася в російському Кемерово». Реалії: наявна вся дозвільна документація, оформлена належним чином.Сцена 3.
За сценарієм: у присутності журналістів один із організаторів, а саме оператор з телефоном Леонід хутко пройшовся повз усіх шістьох протестувальників і провів інструктаж (що зафіксовано на відеокамеру). Реалії: коли перебіг подій почав розгортатися всупереч чітко спланованому сценарію людей, які буцімто випадково проїздили повз протестувальників, ті з криками накинулися на знімальну групу інформаційної агенції «Погляд», звинувативши у «заказусі» і почали вести паралельну зйомку, пересипану неправдивими коментарями.Сцена 4.
За сценарієм: сплановане налаштовування громадськості проти конкретного забудовника Linevich Group, а не проти забудов в цілому. Реалії: Linevich Group відомий у Приірпінні, як якісний та надійний забудовник. Прикметно, що нещодавно Армен Согомонян був активним учасником акції, яка відбувалася під стінами Бучанської мерії, з промовистою назвою «Сто коліс». Тож, ірпінський вітер на замовлення відчутний і без втручання ворожок та відунів. Мирні акції протесту – шляхетна справа, якщо мета у них світла, якщо ці акції не проплачені й не покликані у такий спосіб прибрати чи дискредитувати конкурентів. І насамкінець: найстрашніше із почутого – це погрози організаторів фейкової акції про те, що горітимуть відділи продажу та й самі будинки. На цю заяву варто звернути увагу правоохоронним органам. Подробиці – у сюжеті телеканалу «Погляд».