Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Ексначальника відділу освіти на Київщині підозрюють в розтраті понад 770 тис. грн. бюджетних коштів

Замовник підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких завищив обсяги фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів.

Ексначальника відділу освіти на Київщині підозрюють в розтраті понад 770 тис. грн. бюджетних коштів - зображення

Ексначальнику відділу освіти однієї із районних державних адміністрацій Київської області повідомлено про підозру щодо розтрати понад 770 тис. грн. бюджетних коштів під час ремонту навчального закладу. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Київської області.

За даними слідства, в липні 2019 року між відділом освіти районної державної адміністрації Київської області та товариством укладено договір підряду щодо капітального ремонту внутрішніх приміщень класів і коридорів загальноосвітньої школи – дитячого садочка. Загальна вартість робіт складала майже 1,2 млн грн

Після, замовник підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких завищив обсяги фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів.

Згідно з судовою будівельно-технічною експертизою вартість невиконаних робіт становить понад 770 тис. грн. Таким чином, внаслідок протиправних дій підозрюваного державі спричинено збитки на вказану суму.

Таким чином ексначальника відділу освіти підозрюють у видачі завідомо неправдивих офіційних документів та розтраті чужого майна в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366 та ч. 3, 5 ст. 191 КК України). Санкції статтей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, нещодавно санаторій у Ворзелі вартістю 188 млн грн нарешті повернули у власність держави.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.