Новини
Ірпінь
Спорт
Київщина-суспільство

Добробат взяв під опіку родину загиблого героя - відомого в Україні боксера та тренера з боксу Олексія Джунківського (ВІДЕО)

Він був розстріляний росіянами під час окупації Київщини навесні 2022 року у власному боксерському клубі в Ірпені.

Добробат взяв під опіку родину загиблого героя - відомого в Україні боксера та тренера з боксу Олексія Джунківського (ВІДЕО) - зображення
Фото: fb/Ukrainian Sport TV

Там Олексій переховував людей від постійних обстрілів, а звідти вже допомагав їм з евакуацією.

У героя залишилася дружина Анастасія й донька Анжеліка. А от їхній будинок в селі Стоянка під Києвом зазнав сильних ушкоджень через обстріли й став непридатним для життя.

Тривалий час він стояв порожній, посічений снарядами, без вікон і дверей. Та Добробат не покинув родину наодинці з її бідою.

Добробат взяв під опіку родину загиблого героя - відомого в Україні боксера та тренера з боксу Олексія Джунківського (ВІДЕО) - зображення
Добробат взяв під опіку родину загиблого героя - відомого в Україні боксера та тренера з боксу Олексія Джунківського (ВІДЕО) - 1 - зображення
Фото: Добробат

Вже понад тиждень волонтери працюють над відновленням цієї оселі. За цей час встигли провести значний обсяг фасадних робіт, далі у планах - ремонт даху, реконструкція вікон, лагодження паркану.

Добробатівці зроблять усе можливе, щоб сімʼя Джуньківського якнайшвидше почувалися у комфорті та безпеці у власному відновленому будинку.

Повідомляють на офіційній сторінці організації.

Раніше ми повідомляли, що в Ірпені встановили меморіальну табличку дитячому тренеру Олексію Джунківському.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.