До нас їде ревізор: інспекція спортивної інфраструктури Рокитнянського регіону
Рокитнянський регіон відвідав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Метою візиту стала інспекція спортивної інфраструктури міста Рокитне та села Синява.
Рокитне зустріло стадіоном зі штучним покриттям для міні-футболу, що збудований ще 10 років тому, але штучне покриття замінили позаминулого року. Саме тут з року в рік проводять відомий футбольний турнір "Кубок Надросся". Майданчик був під замком, але то для збереження самого поля в належному стані. Та ворота відкриваються для місцевих мешканців в будь-який час і не безоплатній основі, головна умова – бажання займатися ігровими видами спорту, повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА.
Майданчик розташований на території загальноосвітньої школи №3. Згадуючи цей заклад, не можна не згадати так званого «Кіборга», Героя України, що поклав життя на українсько-російської війни, яка й зараз точиться на сході нашої країни. Отже, саме в цій школі навчався фельдшер Рокитнянської ЦРЛ Ігор Зінич, який загинув 20 січня 2015 року, рятуючи життя захисників Донецького аеропорту. Як данина пам’яті Герою, на школі встановлена меморіальна табличка.
Далі Анатолій Хоменко, начальник відділу культурі молоді та спорту Рокитнянської РДА запросив на інспекцію до міського спортивного комплексу «Рокитне», який донедавна носив заїжджену та так любиму в Радянському Союзі назву «Колос». Комплекс побудований ще далекого 1949 року, але за стадіоном постійно доглядають. Про це свідчило зауваження зійти з поля від працівників, які побачили, що делегація зайшла безпосередньо на газон.
В парку, що оточує стадіон, розташований комплекс з вуличними тренажерами, що дуже подобається мешканням міста, які шанують та ведуть здоровий спосіб життя.
На території спорткомплексу розташоване друге міні-футбольне поле зі штучним покриттям, всього їх у міста два. Під час інспекції якраз натрапили на матчеву зустріч місцевих дітлахів, що відчайдушно ганяли майданчиком шкіряну кулю. Отже, стадіон задіяний і не простоює порожнім.
Після самого міста Сергій Тимофєєв з паном Хоменком завітали до села Синява, де в місцевій школі гостинно зустріла справжня господиня закладу, вчитель фізичної культури та реабілітолог Ольга Сатиренко. Пані Ольга наразі проводила реабілітацію місцевих діток, тому продемонструвала і створені для цього умови.
В школі йшов ремонт та різні підготовчі роботи до нового шкільного сезону, але вдалося оглянути оновлений великий спортзал, роздягальні та майбутній музей спортивної слави, де займуть чинні місця численні трофеї місцевих спортсменів.
Також, на території синявської школи розташований великий стадіон з натуральною траву. Працівники запевнили, що газон буде доведений до ладу, як тільки справляться з "хатніми" клопотами в самій школі.
Насамкінець згадаємо, що й у Синяві шанують "загиблих поетів й героїв". На жаль, сумна статистика, але вона є. Свої життя у війні зі східним окупантом, захищаючи свою Богом дану землю від ворожого чобота, поклали найкращі хлопці Синяви. "Воїни АТО села" - меморіальна табличка з портретами Героїв висить у вестибюлі школі. Щоб пам’ятали…
Фото Світлани Вербіцької