Новини
Екологія
Земля
Новини світу

До 2050 року обсяг електронних відходів в світі може зрости втричі, – ООН


Щорічно у всьому світі люди викидають близько 50 мільйонів тонн комп'ютерів, ноутбуків, комп'ютерних приставок, мобільних телефонів, телевізорів, холодильників та іншої побутової електроніки. Тільки 20% електронного сміття переробляється офіційно в безпечних для людини умовах. Іншу техніку викидають на звалища. Такі шокуючи цифри опублікували в ООН.

Фото МСЕ: Щорічно у всьому світі викидається близько 50 мільйонів тонн комп'ютерів, ноутбуків, комп'ютерних приставок, мобільних телефонів, телевізорів, холодильників та іншої побутової електроніки.

В електронних відходах містяться речовини, які становлять велику небезпеку для навколишнього середовища і здоров'я людей, особливо при необережному поводженні з ними. А між тим, належна переробка електронних відходів може принести дохід в розмірі 62,5 млрд доларів на рік. Експерти Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) попереджають, що до 2050 року обсяг електронних відходів може зрости майже в три рази – до 120 млн тонн.

На думку експертів, для того, щоб вирішити проблему, потрібно знати її масштаби.

«Надійні і офіційні дані і статистичні показники по електронним відходам є хорошою базою для розробки законодавства з електронним відходам і управління ними на національному рівні», – вважає Генеральний секретар МСЕ Хоулін Чжао.

На новому порталі МСЕ візуально відображаються дані і статистичні показники по електронним відходам у всьому світі.

В даний час відомості з електронних відходів надають уже близько 40 країн світу.