Дівчинка з Київщини попросила Святого Миколая побудувати їй нову школу, "бо стару спалили рашисти"
![Дівчинка з Київщини попросила Святого Миколая побудувати їй нову школу, Дівчинка з Київщини попросила Святого Миколая побудувати їй нову школу,](/storage/resized/lg/news/9aa915bf-98fa-441b-802b-60993e77e558/402885134_678771677695981_1634363410180717978_n.jpg)
Восьмирічна Люда з Гостомельської громади написала листа Святому Миколаю, в якому попросила подарувати нову школу замість зруйнованої росіянами. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.
Люда навчалася у ліцеї №3 у селі Горенка, але він був зруйнований окупантами під час повномасштабної війни. Від будівлі залишились самі тільки руїни. Зараз учні ліцею вчаться в іншій школі, куди організували підвезення, або дистанційно.
У своєму листі до Святого Миколая Люда пише:
"Прошу подарувати нову школу, бо мою спалили рашисти". І додає, що, якщо це не вийде зробити, то нехай Миколай відвезе "дядям солдатам багато смаколиків".
![Дівчинка з Київщини попросила Святого Миколая побудувати їй нову школу, Дівчинка з Київщини попросила Святого Миколая побудувати їй нову школу,](/storage/resized/lg/news/9aa915bf-98fa-441b-802b-60993e77e558/402074921_678771664362649_3843754642360756848_n-1.jpg)
Департамент регіонального розвитку КОВА вже працює над проєктом відбудови ліцею №3. Його планують перетворити на сучасний простір з укриттям, тож мрія Люди має здійснитися.
Як зазначають у Міносвіти, щодня росіяни руйнують українські школи, садочки та університети. Від їхніх обстрілів і бомбардувань уже постраждали майже 4000 закладів освіти.
Нагадаємо, українські та литовські архітектори створили проєкт нової школи з дитсадком у Бучі. Гендерна нейтральність і спокійні кольори. Загальна вартість становитиме 18 мільйонів євро.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.