Яготин
Екологія

Держекоінспекція назвала звалище сміття в Яготині "Найбільшим сміттєзвалищем Київщини 2023”


Держекоінспекція назвала звалище сміття в Яготині
Фото - Державна екологічна інспекція Столичного округу

На території Київщини інспектори Державної екологічної інспекції (ДЕІ) Столичного округу протягом 2023 року виявили 55 несанкціонованих сміттєзвалищ та ще 3 у столиці. Найбільший “смітник” площею 11,3 гектари екологи знайшли у Яготині на Бориспільщині.

Про це в повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу.

“У номінації “Найбільше сміттєзвалище Київщини 2023” отримало перемогу несанкціоноване сміттєзвалище площею 11,3 га та середньою висотою понад 2 метри у місті Яготин, Бориспільського району”, –

йдеться в повідомленні.

Екоінспектори виявили це місце у грудні 2023 році під час проведення рейдів. Розміщене звалище на землях комунальної власності.

Протягом цього року інспектори ДЕІ Столичного округу здійснили близько 380 “рейдів” з проведення заходів державного нагляду. Було виявлено 55 несанкціонованих сміттєзвалища на території Київської області та три звалища у Києві.

Нагадаємо, у рамках реалізації заходів з порятунку річки Рось – Державною екологічною інспекцією Столичного округу проводяться перевірки 34 суб’єктів господарювання, діяльність яких може впливати на стан річки Рось. Вже є результати попередніх перевірок двох водоканалів Київщини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.