Новини Київської області
Екологія

Держекоінспекція нарахувала мільйони збитків, які завдали екології комунальні підприємства Київщини

Лише за минулий тиждень у відомстві нарахували понад 6,5 мільйонів гривень збитків, які завдали довкіллю.

Держекоінспекція нарахувала мільйони збитків, які завдали екології комунальні підприємства Київщини - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Державної екологічної інспекції України відзвітувала про результати перевірок комунальних підприємств регіону.

Так, за минулий тиждень нарахували понад 6,5 мільйонів гривень збитків, які завдали довкіллю водокористувачі Київської області, зокрема, КП "Хотів" Федосіївської сільської ради, КП "Святопетрівське" Білогородської сільської ради та КП "Комбінат комунальних підприємств м. Василькова".
Зазначається, що серед порушень природоохоронного законодавства у частині користування надрами, які зафіксувала Держекоінспекція, – відсутність спеціального дозволу на користування надрами, а також перевищення нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин.

До того ж на зазначених комунальних підприємствах не було лічильника на артезіанських свердловинах.

У відомстві нагадали, що відшкодувати суму збитків комунальні підприємства можуть добровільно протягом місяця. Так, водоканал Іванкова вже сплатив понад 1,2 мільйона гривень штрафу за незаконне користування надрами.

Нагадаємо, на Обухівщині у селі Хотів люди вимагають закрити приватну пилораму. Вони скаржаться на те, що підприємство забруднює довкілля.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.