#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Довкілля

Де можна купити новорічну ялинку на Київщині?

22.12.2020 7 Бобрик1 Юлія1 0

Цьогоріч українцям пропонують сосну звичайну, кримську, європейську та білу. В середньому невеличке дерево обійдеться в 100 грн.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Держлісагентстві.

Дерево на будь-який смак, гаманець та розмір можна придбати чи не в кожному районі Київської області. У столичному регіоні відкрились ялинкові базари. Тут можна купити: сосну звичайну, кримську, європейську та білу, – на окремих лісових господарствах можна навіть придбати дерево у горщику. Кожна новорічна ялина тут з биркою, що свідчить про її легальність.

Скрін з ukrforest.com

Скільки цьогоріч коштуватимуть новорічні ялинки в Україні, де купити легальну ялинку у Києві та яка ялинка більш екологічна: жива чи штучна – читайте у матеріалах «Погляду».

А як правильно обрати ялинку та як вирощують ялинки у лісництві – дивіться у сюжетах «Погляду».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.