Новини
Україна

"Читай в метро": захопливий флешмоб (ВІДЕО)

До книжкової ініціативи приєдналися українські видавництва, зокрема: "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Видавництво Старого Лева", "Ранок" та інші.

Книгарня "Сенс" спільно з Київським метрополітеном запустили ініціативу з популяризації читання "Читай у метро". Флешмоб має спонукати людей замінити нескінченний скролінг соцмереж та новин у громадському транспорті на читання книг.

Організатори кажуть, що ініціатива "Читай в метро" — це спосіб сказати: читання доступне всім і всюди, навіть у напруженому ритмі щоденного життя. А щоденні поїздки в громадському транспорті якраз можна проводити за книжкою, щоб відволіктися від буденних справ.

"Ми зауважили, що кількість пасажирів метро з гаджетами значно вища за кількість людей з книжкою. Саме тому з'явилася ідея мотивувати киян присвятити час поїздки читанню. Одна із місій "Сенсу" — популяризація читання, тому наша ініціатива — це спосіб зробити книгу щоденною звичкою", —

засновник книгарень "Сенс" Олексій Ерінчак

На підтримку проєкту запустили відео із закликом: "Серед шуму екранів знайди тишу сторінок".

Також організатори проводили відеоопитування людей в метро, а на станції "Хрещатик" встановили метролайти з українськими книгами.

Як долучитись до акції "Читай у метро":
  • надіслати відео своїм друзям або поширити у соцмережах;

  • розповісти у своїх соцмережах, які книги ви обираєте для читання в метро;

  • підтримати ініціативу добірками книг для читання в метро у блогах та медіа.

Ну і звісно ж, завжди можна прихопити із собою дорогою на роботу, навчання чи у справах цікаву книжку та насолодитися нею у метро.

До проєкту також приєднались такі українські видавництва, як "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "ВСЛ", "Ранок", Ukrainer, "Урбіно", "Бородатий тамарин", Nebo BookLab Publishing, "Книголав", "Комора", MAL'OPUS, Markobook, "Твоя Підпільна Гуманітарка" та Stretovych.

Нагадаємо, 11 грудня у Києві відбувся фінальний захід "Патронат замість інтернату: "Живі книги" про цінність сім'ї для дітей". На заході обговорили, зокрема, що необхідно зробити, аби діти виховувались у безпечному сімейному середовищі, а не в інтернатах, як підтримувати дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах та інші питання.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.