Новини
Суспільство
Інфографіка

Чи підтримують українці військово-політичний союз Великої Британії, України та Польщі? (ВІДЕО)

Більшість українців підтримують ідею створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великобританії.

61% підтримують ідею створення військово-політичного союзу, членами якого стануть Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Республіка Польща та Україна. Негативно ставляться до цієї ініціативи 21%, байдуже – 12%

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного групою "Рейтинг".

Чи підтримують українці військово-політичний союз Великої Британії, України та Польщі? (ВІДЕО) - зображення

У регіональному вимірі найбільше підтримують цю ідею мешканців західних та центральних регіонів, а також Києва (рівень підтримки від 65% до 76%).

"Дещо гірше до цієї ініціативи ставляться жителі південних областей (підтримують – 51%, не підтримують – 31%) та східних регіонів (підтримують – 40%, не підтримують – 38%)", – йдеться у дослідженні.

Чи підтримують українці військово-політичний союз Великої Британії, України та Польщі? (ВІДЕО) - зображення

А от серед прихильників політичних партій найбільше підтримують ідею створення військово-політичного союзу виборці партії "Європейська солідарність", "Свобода" та "Сила і честь" (рівень підтримки більше ніж 80%).

"Серед прихильників політичних партій відвертими противниками такої ініціативи є симпатики партій "Опозиційна платформа – За життя" (не підтримують – 62%), партії Шарія (не підтримують – 67%) та партії Мураєва (не підтримують – 68%)", – інформують соціологи.

Нагадаємо, у Києві зустрілися президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон для обговорення російської ворожої діяльності.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.