Чергове "п’яне" ДТП: поліція затримала водія, який збив трьох людей на Білоцерківщині і втік
![Чергове Чергове](/storage/resized/lg/news/950249c7-f32e-4fd9-935d-f307451dc262/99dd56de01f1c52709c3615d8bb6127688dd538e_1557237641-1536x743.jpg)
Про інцидент повідомили у пресцентрі Національної поліції.
Так, ввечері 30 листопада житель Київщини поблизу магазину у селі Самгородок здійснив наїзд на трьох людей та втік з місця автопригоди.
![Чергове Чергове](/storage/resized/lg/news/950249c7-f32e-4fd9-935d-f307451dc262/WTODQp3E.jpg)
Постраждалі, серед них дві дівчини 16 та 17 років, отримали чисельні травми. Разом з тим, у 29-річного хлопця, який також став жертвою ДТП, медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої та садна.
Згодом правоохоронцям по "гарячих слідах" вдалося встановити винуватця аварії. Водія затримала група реагування патрульної поліції Сквири у полі села Ями.
![Чергове Чергове](/storage/resized/lg/news/950249c7-f32e-4fd9-935d-f307451dc262/InLcDPPc.jpg)
Під час медичного освідування лікарі виявили в крові водія 2.6 проміле алкоголю. Водій документів не надав, позаяк у минулому вже був позбавлений прав за керування транспортом напідпитку.
![Чергове Чергове](/storage/resized/lg/news/950249c7-f32e-4fd9-935d-f307451dc262/xIT617Wf.jpg)
Як повідомлялося раніше, 26 листопада у селі Нові Петрівці у мікроавтобус "влетів" легковик. "Mercedes Sprinter" зупинився, щоб виконати маневр повороту ліворуч, проте його не помітив водій "Ваз 21063" і відбулося зіткнення. В результаті ДТП 72-річний чоловік, який був за кермом "Ваз", від отриманих травм помер у лікарні.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.