#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Україна-суспільство
Політика

Чергова перемога. Рух ЧЕСНО виграв суд у екснардепки Вікторії Пташник

16.04.2021 3 Оксана Кириленко 0

Вікторія Пташник запевняла, що одна із публікацій ГР Чесно порочить її особисті немайнові права.

А саме ось ця цитата не сподобалася колишній народній обраниці:

"Протягом лютого-березня 2020 року на агітацію Пташник лише на її офіційній передвиборчій сторінці було витрачено щонайменше 1679 доларів, а на агітацію за Світличну не менше, ніж 6384 долари на 6 різних сторінках. Однак цих витрат в остаточних фінансових звітах кандидаток не відображено.” 

Однак 15 квітня 2021 року Рух ЧЕСНО отримав повний текст рішення апеляційної інстанції, яке стосується позову Вікторії Пташник до громадської організації, в якій суд відмовив їй у позові про захист честі, гідності і ділової репутації. 

З позовом до Руху ЧЕСНО Вікторія Пташник звернулася у червні 2020 року.

Крім того, Пташник вимагала заборонити Руху ЧЕСНО поширювати цю інформацію на телебаченні та в інших ЗМІ і спростувати її шляхом розміщення рішення суду на сайті та на сторінці громадської організації у Facebook.

Колегія суддів своїм рішенням підтверджує той факт, на якому наголосив Рух ЧЕСНО, що у договорі з додатками, які надала Пташник, дійсно не було деталізації понесених витрат на рекламу в мережі Facebook.

Суд у своєму рішенні наголосив на тому, що інформація про витрати виборчого фонду становила інтерес та є суспільно важливою, і відзначив, що позивачка не змогла довести, що ця інформація була спрямована на приниження її честі та гідності.

Адвокатесою Руху ЧЕСНО у цій справі була Віра Крат.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО також виграв судовий позов, який подав ексмер Ірпеня, фігурант антикорупційних розслідувань Володимир Карплюк. Він вимагав спростувати матеріал Руху ЧЕСНО “Нові обличчя” — загроза для Києва та Київщини”, а також те, що він був протеже ексрегіонала Петра Мельника. Правовий супровід у цій справі надавала Галина Чижик.

До речі, ІА "Погляд" оперативно інформує читачів щодо "діяльності" колишнього очільника міста Ірпінь. Так, ми писали, що Володимира Карплюка судитимуть за фактом службової недбалості. Він погодив виділення понад 2,7 млн грн на капремонт дороги на одній із вулиць. Але роботи фактично не виконали.

Читайте також деталі справи щодо ірпінського парку “Центральний”: Карплюк з’явився на суд. Справу про розкрадання 250 тис. грн під час спорудження парку “Центральний” в Ірпені знову слухали у Вишгородському райсуді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.