Новини Київської області
Суспільство
Технології
Новини світу

Через пандемію інтернет-трафік збільшився у 3 рази


Світовий інтернет-трафік зріс утричі під час пандемії коронавірусу і введення карантину в багатьох країнах. Проте 3,6 мільярда людей у ​​світі досі не мають доступу до інтернету взагалі. Про це повідомляється на сайті ООН.

"Пандемія COVID-19 кардинально змінила наше життя: то, як ми працюємо, спілкуємося один з одним, вчимося або купуємо предмети першої необхідності. Ці зміни торкнулися всього світу, і водночас став ще більш очевидним так званий "цифровий розрив", адже до сих пір 3,6 мільярда людей у ​​світі не мають доступу до інтернету. В цілому світовий інтернет-трафік потроївся", - йдеться в повідомленні.

Якщо раніше широкосмуговий зв'язок найчастіше використовувався у містах, то тепер він все більше популярний у передмістях й сільських районах, жителі яких зараз навчаються та працюють, не виходячи з дому.

У Міжнародному союзі електрозв'язку оцінили роль працівників сектора інформаційних і комунікаційних технологій.

"Ми також повинні визнати, що у нинішніх умовах послугами та мережами ІКТ не так легко керувати. Адже ніхто не міг уявити собі ситуації, коли трафік в інтернеті може майже потроїтися", - відзначили в організації.