Новини Київської області
Бориспіль
Чемпіонат

Чемпіоном України з легкої атлетики серед ветеранів став спортсмен із Бориспільщини

У легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Його учасником був  49-річний житель села Любарці Бориспільського району Павло Шутенко. Павло став дворазовим чемпіоном України серед ветеранів. Він виборов першість у віковій категорії 50-54 роки на дистанціях 1500 м (4:33) та 3000 м (9:41) та за таблицею коефіцієнтів переміг в «абсолюті» серед всіх вікових категорій на цих дистанціях. Ветеран постійний учасник, переможець і призер чемпіонатів та Кубків України, всеукраїнських та міжнародних змагань з бігу на довгі дистанції. Неодноразово брав участь і перемагав у марафонських та півмарафонських стартах. Зараз Павло включений до складу національної збірної України та готується до чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів категорії «Мастерс», що відбудеться з 23 по 30 березня 2019 року в польському м. Торунь. Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА