Буча отримала два мікроавтобуси від Угорщини
![Буча отримала два мікроавтобуси від Угорщини Буча отримала два мікроавтобуси від Угорщини - зображення](/storage/resized/lg/news/97fa2ba8-fc22-4f6e-84b6-8d3172fa4ca4/13_avto.jpg)
Буча отримала два мікроавтобуси від Угорщини. Про це повідомили в пресслужбі Бучанської міської ради, зазначивши, що транспорт планують передати комунальним підприємствам.
"Два нові мікроавтобуси марки Toyota отримала Бучанська громада від Угорської екуменічної служби допомоги за підтримки уряду Угорщини.
Пасажирський і вантажний транспорт будуть використовуватися працівниками комунальних підприємств для обслуговування об'єктів життєзабезпечення громади у тому числі об'єктів критичної інфраструктури", ‒
пресслужба Бучанської міської ради
Повідомляється, що завдяки цій техніці мобільність комунальників зросте, а відтак, жителі й надалі відчуватимуть поліпшення їхньої роботи.
Раніше також повідомлялося, що Буча отримала від литовського міста-побратима потужні генератори для критичної інфраструктури.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.