Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Іспанія передає Україні батарею ЗРК та чотири системи ППО Hawk (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ України зазначив, що за допомогою нового пакету наша держава зміцнить свою обороноздатність, адже це саме те, про що ми просили Іспанію.

Іспанія передає новий пакет військової допомоги, який включає батарею зенітно-ракетного комплексу Aspide, системи ППО Hawk, протитанкові ракетні комплекси, гармати та снаряди до них.

Про це заявив Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Міністр закордонних справ зазначив, що за допомогою нового пакету наша держава зміцнить свою обороноздатність, адже це саме те, про що ми просили Іспанію.

Комплекси Aspide розраховані на захист стратегічних об’єктів, як то промислові підприємства, аеродроми морські порти чи критична інфраструктура. Вони можуть працювати в складі ешелонованої системи ППО та обмінюватись даними із ЗРК інших типів.

Система ППО Hawk є попередником системи протиракетної оборони Patriot американського виробництва. Раніше повідомлялося, що США також розглядають можливість передачі цих систем Україні.

До слова, також днями стало відомо, що Макрон пообіцяв Зеленському допомогти зміцнити ППО.

А наприкінці жовтня повідомлялося, що Німеччина найближчим часом передасть Україні ще три системи ППО IRIS-T.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.